?

Log in

Альбіна
Галина Рис. Подорож до Котанії 
10-е-квітень-2017 01:49 pm
artarea
Подорож до Котанії++DSCN4966
Галина Рис. Подорож до Котанії. — Львів: Видавець Позднякова А. Ю., 2014. — 128 с.

«Подорож до Котанії» — це казкова повість про життя кота-живописця. У казці йдеться про те, як часом важко і заразом як приємно присвятити життя улюбленій справі. Головний герой — кіт Мяуслав — вирушає у довгу мандрівку: зі світу людей він протрапляє до королівства Котанії, де виявляється, що він принц і на нього тут уже давно чекали. У королівстві течуть молочні ріки, відбуваються сирні ярмарки та полювання на Балакучого кролика. Король з королевою особливо полюбляють театр, проте їхній син Мяуслав мріє стати живописцем. Ось так і починається внутрішній конфлікт головного героя: йому постійно доводиться вибирати між справою свого життя та обов’язком перед родиною.
Книжка призначена для дітей 6–10 років та інших шанувальників казок.
Ілюстрації Світлани Чернишевої.

Галина Рис

Письменниця. Народилася у місті Львові 1988 року.
Вивчала книжкову графіку в Академії Друкарства у Львові, а також англійську, іспанську та польську мови в Академії Іноземних Мов у Познані. Зараз навчається на магістратурі у Вільному Університеті в Амстердамі на спеціальності “Англійська Література”

Галина пише казки, оповідання, повісті та романи у стилі магічного реалізму, як для дітей так і для дорослих. Короткі твори опубліковані окремою збіркою “Унікальна картоплина” (Грані-Т), а також у збірках казок “Казки Різдвяного ангела” та “Зимові казки” (Свічадо). Найновіші публікації: повість “Подорож до Котанії” (“АртАреа”) та роман “Намалюй мене пташкою” (“Дискурсус”).

Учасник літературних проектів: “Перша Літературна Школа” (літ-клуб “Маруся”), “Літ-Реактор” (Гоголь-Фест), “Re:make. Щоденник”, “Четверта Літня Літературна Школа” (Ценр Літературної Освіти).

Учасник літературних фестивалів: “Азбукове Королівство Магів і Янголів”, “Форум Видавців Дітям”, “Дивокрай”, “Штурмові загони Ґутенберґа”.

У 2010-2011 - координатор проекту “Творче читання” від ЦДЛДЮ. У 2011 – лауреат міжнародного конкурсу “Гоголь-Фентезі” (повість “Терапія Сновидінь”), у 2013 - лауреат літературного конкурсу “Смолоскип” (роман “Намалюй мене пташкою”)


Персональний сайт: fabula.org.ua


У книгарнях книга коштує близько 50 грн. Книгу можна придбати за ціною видавця, звернувшись за мейлом: tryagaine (собачка) ukr.net. Робимо пересилку "Укрпоштою" та "Новою Поштою". Також можна замовити доставку в США.

Також у Львові книжку можна придбати в

"Українській книгарні" (просп. Т. Шевченка, 8),
книгарні на Федорова (вул. Ставропігійська, 4/1, вхід з вулиці Федорова),
обласному Бібліотечному Колекторі (вул. Лисенка, 21),
книгарні "Є" (просп. Свободи, 7),
книгарні "Книги. Канцтовари" (вул. Левицького, 25),
книгарні "Скарбниця" (вул. Фурманська, 5),
книгарні "Глобус" (пл. Галицька, 12).


У Києві в

книгарні "Є" (вул. Лисенка, 3, вул. Спаська, 5, пр. Повітрофлотський, 33/2),
книграні "Смолоскип" (Межигірська, 21),
інтернет-книгарні "Yakaboo" http://www.yakaboo.ua.


В Івано-Франківську у

книгарні "Є" (вул. Незалежності, 31).

В Тернополі — в

книгарні "Є"(вул. Валова, 7-9),

В Харкові — в

книгарні "Є" (вул. Сумська, 3),

У Вінниці — в

книгарні "Є" (Соборна, 89),

У Володимирі-Волинському — в

книгарні "Є" (вул. Ковельська, 6),

В Чернівцях — в

книгарні "Букініст" (вул. Головна, 31).
This page was loaded лютий 21-е 2017, 4:29 pm GMT.